W dniach 1-2.05.2010 r. na obiekcie Rzeszowskiego Towarzystwa Tenisowego rozegrano już po raz dziewiąty turniej o Puchar Prezesa RTT.
Kategoria Singiel OPEN
Sowa Grzegorz - Ślusarczyk Sebastian 2:0 / 6:0 , 7:5 /
Pielecha Radosław - Bielecki Jakub 2:1 / 3:6 , 6:4 , 10:4 /
Gąbka Dariusz - Kwiatek Maciej 2:1 / 6:1 , 6:7 , 10:3 /
Jachczyk Jakub - Małachowski Michał 2:0 / 6:0 , 6:2 /
1/8 finału
Puk Łukasz - Stanek Robert 2:0 / 6:3 , 6:2 /
Karwański Krzysztof - Sowa Grzegorz 2:0 / 6:2 , 6:2 /
Kolbusz Konrad - Rząsa Robert 2:1 / 1:6 , 6:3 , 10:4 /
Nowak Maciej - Pielecha Radosław 2:1 / 6:1 , 7:6 , 11:9 /
Chabrowski Damian - Dołęga Wojciech 2:0 / 6:2 , 6:1 /
Gąbka Dariusz - Rejczak Jacek 2:0 / 6:4 , 6:4 /
Guzek Kamil - Jachczyk Jakub 2:0 / 6:1 , 3:1 krecz /
Kwiecień Michał - Marek Rafał 2:0 / 6:0 , 6:0 /
Ćwierćfinały
Puk Łukasz - Karwański Krzysztof 2:1 / 3:6 , 7:6 , 4:0 krecz /
Kolbusz Konrad - Nowak Maciej 2:0 / 6:3 , 6:4 /
Gąbka Dariusz - Chabrowski Damian 2:0 / 6:1 , 6:4 /
Kwiecień Michał - Guzek Kamil 2:0 / 6:3 , 6:2 /
Półfinały
Kolbusz Konrad - Puk Łukasz 2:1 / 6:3 , 6:7 , 7:6 /
Kwiecień Michał - Gąbka Dariusz 2:0 / 6:1 , 6:4 /
Finał
Kwiecień Michał - Kolbusz Konrad 2:0 / 6:3 , 6:1 /
Kategoria Singiel 40+
Penar Jakub - Czemerzyński Robert 2:0 / 6:1 , 6:0 /
Szarek Krzysztof - Dobrzański Bohdan 2:0 / 6:3 , 6:2 /
1/8 finału
Gąbka Dariusz - Penar Jakub 2:0 / 6:2 , 6:1 /
Bartkowski Julian - Wilczyński Janusz 2:0 / 6:1 , 7:5 /
Licak Marek - Olko Adam 2:1 / 6:7 , 6:0 , 6:4 /
Chlebek Czesław - Magdoń Piotr 2:0 / 6:1 , 6:2 /
Zdunek Włodzimierz - Nowak Witold 2:0 / 6:3 , 6:1 /
Cach Janusz - Szarek Krzysztof 2:0 / 6:1 , 6:0 /
Papierz Jan - Wierzchołek Cezary 2:0 / 6:0 , 6:0 /
Ćwierćfinały
Izdebski Wacław - Zdunek Włodzimierz 2:0 / 6:3 , 6:2 /
Papierz Jan - Cach Janusz 2:1 / 3:6 , 6:4 , 6:0 /
Gąbka Dariusz - Bartkowski Julian 2:0 / 6:1 , 6:1 /
Chlebek Czesław - Licak Marek 2:0 / 6:2 , 6:2 /
Półfinały
Gąbka Dariusz - Chlebek Czesław 2:0 / 6:0 , 6:3 /
Papierz Jan - Izdebski Włodzimierz 2:0 / 6:3 , 7:6 /
Finał
Gąbka Dariusz - Papierz Jan 2:1 / 4:6 , 6:4 , 6:1 /
Kategoria Debel Open
Chabrowski Damian/Bielecki Jakub - Panek Waldemar/Magdoń Piotr 2:0 / 6:4 , 6:3 /
Chlebek Czesław/Ferenc Tadeusz - Latusek Łukasz/Kwiatek Maciej 2:1 / 6:4 , 2:6 , 6:2 /
Guzek Kamil/Karwański Krzysztof - Dobrzański Bohdan/Małachowski Michał 2:0 / 6:1 , 6:1 /
Półfinały
Puk Łukasz/Kwiecień Michał - Chabrowski Damian/Bielecki Jakub V.O.
Guzek Kamil/Karwański Krzysztof - Chlebek Czesław/Ferenc Tadeusz V.O.
Finał
Puk Łukasz/Kwiecień Michał - Guzek Kamil/Karwański Krzysztof 2:0 / 6:3 , 6:3 /
Nagrody i puchary dla najlepszych wręczył Prezes RTT Pan Adam Rusinek.