W dniach 26-27.05.2007 r. odbył się w Rzeszowie na kortach Rzeszowskiego Towarzystwa Tenisowego turniej o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa. W tym roku na kortach zameldowało się 41 singlistów / kat. Open , 40+ / i 11 par deblowych. W poszczególnych kategoriach uzyskano następujące wyniki.
KAT. Singiel Open
Górski Łukasz - Hadrian Kacper 2:0 / 6:3 , 7:6 /
Sowa Grzegorz - Peron Paweł 2:0 / 6:3 , 6:3 /
Karwański Krzysztof - Kałwa Michał 2:1 / 5: , 6:3 , 7:6 /
1/8 finału
Guzek Kamil - Górski Łukasz 2:0 / 6:2 , 6:4 /
Herman Paweł - Kiełb Dariusz 2:0 /6:2 , 6:3 /
Kwiatek Maciej - Dereń Mariusz 2:0 / 7:5 , 6:4 /
Kolbusz Konrad - Sowa Grzegorz 2:0 / 6:2 , 6:2 /
Majewski Mateusz - Gargaś Ryszard 2:0 / 6:3 , 6:2 /
Karwański Krzysztof - Cach Sebastian 2:0 / 6:4 , 6:3 /
Pszczółkowski Damian - Latusek Rafał 2:0 / 6:2 , 6:2 /
Krzysztyński Józef - Wierzchołek Cezary 2:0 / 6:2 , 6:2 /
Ćwierćfinały
Herman Paweł - Guzek Kamil 2:0 / 6:3 , 6:1 /
Kolbusz Konrad - Kwiatek Maciej 2:0 / 6:2 , 6:4 /
Majewski Mateusz - Karwański Krzysztof 2:0 / 7:6 , 4:3 krecz /
Krzysztyński Józef - Pszczółkowski Damian 2:1 / 2:6 , 6:4 , 6:2 /
Półfinały
Herman Paweł - Kolbusz Konrad 2:0 / 6:3 , 7:5 /
Krzysztyński Józef - Majewski Mateusz 2:0 / 6:1 , 6:2 /
Finał
Herman Paweł - Krzysztyński Józef 2:0 / 6:3 , 6:2 /
KAT. Singiel 40+
Duch Piotr - Szarek Krzysztof 2:0 / 6:2 , 6:3 /
Gąsiorek Jerzy - Nowak Grzegorz 2:1 / 6:3 , 4:6 , 7:5 /
Kałwa Tomasz - Magdoń Piotr 2:0 / 6:4 , 6:2 /
Licak Marek - Misiołek Mirosław 2:0 / 6:2 , 6:2 /
Jaracz Bogusław - Błądziński Ryszard 2:0 / 6:4 , 6:3 /
Szydełko Zbigniew - Król Paweł 2:1 / 4:6 , 6:4 , 7:6 /
1/8 finału
Rzepka Zbigniew - Duch Piotr 2:0 / 6:2 , 6:2 /
Papierz Jan - Gąsiorek Jerzy 2:1 / 7:5 , 6:7 , 7:5 /
Zagórski Stanisław - Micał Alfred 2:0 / 7:6 , 7:5 /
Kałwa Tomasz - Chlebek Czesław 2:0 / 6:4 , 6:2 /
Baran Władysław - Licak Marek 2:1 / 3:6 , 6:4 , 7:5 /
Cach Janusz - Jaracz Bogusław 2:1 / 6:2 , 5:7 , 6:4 /
Cudo Grzegorz - Szydełko Zbigniew 2:0 / 6: , 6:2 /
Tor Aleksander - Tracz Jarosław 2:0 / 6:2 , 6:2 /
Ćwierćfinały
Rzepka Zbigniew - Papierz Jan 2:1 / 3:6 , 6:3 , 6:2 /
Kałwa Tomasz - Zagórski Stanisław 2:0 / 7:6 , 6:1 /
Baran Władysław - Cach Janusz 2:1 / 6:0 , 1:6 , 6:4 /
Tor Aleksander - Cudo Grzegorz 2:1 / 4:6 , 6:3 , 6:4 /
Półfinały
Rzepka Zbigniew - Kałwa Tomasz 2:0 / 6:1 , 6:1 /
Tor Aleksander - Baran Władysław 2:0 / 6:0 , krecz /
Finał
Rzepka Zbigniew - Tor Aleksander 2:1 / 6:0 , 5:7 , 6:0 /
KAT. Debel 40+
Plizga Marek / Chlebek Czesław - Szarek Krzysztof / Peron Paweł 2:0 / 6:3 , 6:3 /
Górski Łukasz / Filipowski Jan - Żybura / Żybura 2:0 / 6:3 , 7:5 /
Maciejewski Konrad / Kwiatek Maciek - Panek / Magdoń 2:1 / 4:6 , 7:6 , 7:6 /
Ćwierćfinały
Kałwa Tomasz / Kałwa Michał - Kolbusz Konrad / Karwański Krzysztof 2:0 / 6:4 , 7:6 /
Plizga Marek / Chlebek Czesław - Papierz Jan / Gąsiorek Jerzy 2:0 / 7:5 , 7:5 /
Pszczółkowski Damian / Majewski Mateusz - Górski Łukasz / Filipowski Jan 2:0 / 6:2 , 6:2 /
Rytarowski Piotr / Rusinek Paweł - Maciejewski Konrad / Kwiatek Maciej 2:0 / 6:4 , 6:4 /
Półfinały
Kałwa Tomasz / Kałwa Michał - Plizga Marek / Chlebek Czesław 2:0 / 6:4 , 6:4 /
Pszczółkowski Damian / Majewski Mateusz - Rytarowski Piotr / Rusinek Paweł 2:0 / 6:4 , 6:4/
Finał
Kałwa Tomasz / Kałwa Michał - Pszczółkowski Damian / Majewski Mateusz 2:1 / 6::2 , 3:6 , 10:6 /